Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Lexmark |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 31 let |
| Produktový kód: | C332HK0 |
3 000str • • kompatibilní s: • 40N9110 / Lexmark C3326dw; • 40N9160 / Lexmark MC3326adwe; •
3 320 Kč
včetně DPH 21%116 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiskové barvy | Černá |
| Kompatibilita značky | Lexmark |
| Kompatibilita | MC3326adwe, C3326dw |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet černých cartridgí | 1 |
| Typ inkoustové kartridže | Vysoká (XL) výtěžnost |
| Výtěžnost černého toneru | 3000 str. |
| Vrácení a recyklace cartridge | |
| Země původu | Čína |
| Certifikace | ISO/IEC 19798 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka balení | 125 mm |
| Hloubka balení | 400 mm |
| Výška balení | 125 mm |
| Hmotnost včetně balení | 883 g |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Tisková technologie | Laserový tisk |